Пошук:
Email

sport25@i.ua

Контакт

+380 44 274 9815

Адреса

Київ, вул.Жмеринська, 8

Про футзал на базі ДЮСШ №25

Групи з футзалу тренуються в шкільних спортивних залах Святошинського району, а в теплу пору року на шкільних стадіонах. На відділенні футзалу працює 5 кваліфікованих тренерів-викладачів під керівництвом старшого тренера-викладача першої категорії Кривенди О.В.

Про наше відділення

Про наше відділення

Вихованці ДЮСШ № 25 є багаторазовими учасниками та призeрами київських, всeукраінських та міжнародних змагань! Щороку проводяться учбово-трeнувальні сбори у різних куточках України.

Читати далі
Тренерський склад

Тренерський склад

Читати далі
Як записатись до футзалу

Як записатись до футзалу

Для вступу до секції футзалу необхідно виконати такі кроки...

Читати далі
image
image
image
image
image
image

Переваги тренування у футзалі

Як і будь-який вид спорту, футзал має багато очевидних переваг і приносить користь. Ось кілька причин, які дозволять вам зробити правильний вибір:

Покращення фізичного стану

У результаті занять вдосконалюється й покращується фізичний стан. Численні дослідження довели, що заняття у футзалі знижуть ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Зміцнення імунітету

Тренування в футзалі є чудовим способом зміцнити імунітет та покращити опір організму до захворювань. Футбол також знижує кров'яний тиск, підвищує максимальне споживання кисню.

Розвиток корисних навичок

Як і будь-який інший вид фізичної активності, тренування у футзалі розвивають певні фізичні навички та якості. Це витривалість, спритність, координація, реакція.

Соціальна пристосованість дитини

Футбол значно збільшує соціальну пристосованість дитини, її комунікабельність, адже футбол, як гра командна, постійно створює момент спілкування між дітьми, як у процесі гри, так і в процесі тренування.

Профілактика захворювань

Тренування запобігають виникненню у дитини зайвої ваги. Граючи в міні-футбол, гравець здійснює багато різноманітних рухів, тому в процесі зміцнюються практично всі існуючі в тілі м'язи.

Покращення психологічного стану

Тренування у футзалі можуть поліпшити настрій, підвищити самооцінку, зменшити стрес і допомогти спати краще. Недавнє дослідження показало, що чоловіки менше турбуються про свої особисті негаразди після гри в футбол, ніж під час протого бігу.

image

Спортивні досягнення

Вихованці ДЮСШ № 25 є багаторазовими учасниками та призeрами київських, всeукраінських та міжнародних змагань! Щороку проводяться учбово-трeнувальні сбори у різних куточках України. Переможці Кубка України з футзалу серед дитячо-юнацьких команд, Чемпіонату Києва з футзалу, призери Cristmas Cup-2017, Угорщина, призери Karneval Kupa 2018, Debrecen, учасники Deyna Cup junior, Польща і багатьох інших футбольних та футзальних змагань.

Останні новини

image

Останні новини

image