Жіночий футзал: працюємо на перспективу та результат

В Україні є як чоловіча, так і жіноча збірна України з футзалу. Нині у світі все більше зростає зацікавленість міні-футболом. У різних країнах деякі футболісти бажають грати тільки у футзал. Міжнародна федерація футболу (ФІФА) взяла міні-футбол (футзал) під свою егіду.

Серед жінок проводяться безліч міжнародних турнірів. У 2012 році жіноча збірна України взяла участь у Чемпіонаті світу, на якому вдалося зайняти 5-те місце, це найбільша перемога за всю історію проведення жіночих чемпіонатів світу з футзалу (перемога над збірною Малайзії 17-0). Також збірна України отримала приз «Найкраща команда Fair-play» – наші футзалістки не отримали жодного попередження за турнір. У 2019 році відбувся перший офіційний чемпіонат Європи з футзалу серед жінок, і після відповідного рішення УЄФА щодо його проведення більшість європейських країн суттєво активізували напрямок підготовки жіночих збірних до відбіркових матчів жіночого Євро.

Ось і наші дівчата під керівництвом свого тренера-викладача Путіна Олександра Юрійовича активно готуються до нових звершень та перемог.