Пошук:
Email

sport25@i.ua

Контакти

+380 44 274 9815

Адреса

Київ, вул.Жмеринська, 8

Переваги занять сучасним п'ятиборством

Сучасне п'ятиборство - складний, але суперцікавий вид спорту. Завдяки поєднанню різних видів тренувань вирішується

Плавання

Знімає втому, допомагає при нервовому перенапруженні і депресії, піднімає настрій. Покращує сон, увагу і пам'ять. Регулярні заняття плаванням дисциплінують і підвищують вольові якості.

Фехтування

Розвиває креативне мислення, швидкість реакції, спорстережливість та аналіз. Тренування чудово сприяють фізичному розвитку, адже це і кардіонавантаження, і тренування дихальної системи, і зміцнення нервової системи.

Біг

Однією з переваг бігу для здоров’я є те, що він збільшує пропускну здатність легенів. Ризик серцевих захворювань знижується вдвічі. Біг також зміцнює кістки та м’язові волокна. Регулярний біг в довгостроковій перспективі врівноважує артеріальний тиск, і врівноважує холестерин.

Стрільба

У процесі підготовки активно задіяні м'язи рук, спини, грудей та ніг. Це допомагає тримати тіло в тонусі. Стрільба допомагає випрацювати високу врівноваженість, сконцентрованість та контроль над собою. Ризик отримання травми нульовий.

Конкур

Кінний спорт сприяє загальному фізичному та психологічному розвитку, зміцненню м'язів. Покращується робота вестибулярного апарата, посилюється відчуття координації та балансу.

image

Спортивні досягнення

Наші вихованці беруть участь у змаганнях різного рівня. Багато з них є призерами та переможцями чемпіонатів України та м. Києва. Є серед наших учнів і члени збірної України та м. Києва.

Останні новини

Чемпіонат України з сучасного п'ятиборства

Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства

09-11 лютого 2022 відбувся Чемпіонат України з сучасного п’ятиборства в приміщенні в категоріях ю-17, ю-19, юніори, молодь та дорослі.

Спортсмени з різних регіонів України протягом двох днів змагались на головних столичних локаціях: ЦСК ЗСУ, Легкоатлетичному манежі ШВСМ, Кінно-спортивній базі “Динамо”. Змагання проходили за програмою чотириборства та п’ятиборства.

Читати далі

Відкрита першість ДЮСШ №25 з сучасного п'ятиборства

Відкрита першість ДЮСШ №25 з сучасного п’ятиборства

Відкритою першістю ДЮСШ №25 з сучасного п’ятиборства, яка пройшла 22-23 грудня,  закінчуємо 2021 рік. Змагання пройшли в святковому настрої.

Медалі розігрувались в особовій та командній першості окремо в кожній віковій категорії. У змаганнях брали участь спортсмени 2013, 2012, 2011, 2010, 2009, 2008, 2007, 2006 р.н.

Читати далі

Відкритий чемпіонат України з сучасного п'ятиборства (м.Львів)

Відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства (м.Львів)

06-08 грудня 2021 відбувся Відкритий чемпіонат України з сучасного п’ятиборства серед юнаків та дівчат до 17 та до 19 років.

Змагання тривали три дні на навчально-спортивній базі СКА і навчально-спортивному комплексі Львівського державного університету фізичної культури ім. Івана Боберського і були яскравими, видовищними та емоційно насиченими.

Читати далі

image