Чемпіони світу з сучасного п’ятиборства!!!!!

12 липня 2021 року в Арабській академії наукових технологій та морського транспорту в Олександрії (EGY) розпочався чемпіонат світу серед юніорів з сучасного п’ятиборства UIPM 2021, який триватиме до 18 липня.

Більше 250 спортсменів віком до 21 року з 27 країн беруть участь в останніх глобальних змаганнях перед Олімпійськими іграми в Токіо 2020, де численні колишні чемпіони світу серед юніорів представлятимуть свої країни на кінцевій сцені.

Збірна команда України у складі Чекана Владислава (вихованця Дитячо-юнацької-спортивної школи № 25 міста Києва Святошинського району) та Юрія Ковальчука принесла перемогу своїй країні після напруженого бою з командою з Білорусі, в той час як команда з Угорщини здобула бронзу в Олександрії (EGY).

Владислав Чекан (UKR) сказав:

«Ми почуваємось так схвильовано. Ми дуже щасливі, тому що марили про це з 2019 року до коронавірусу, ми про це говорили і мріяли два роки, і ось нарешті ми це зробили.»

Слідкуйте за результатами на веб-сайті UIPM, попереду нас ще чекають:

15 липня: Кваліфікація чоловіків.

16 липня: Жіночий фінал.

17 липня: Фінал серед чоловіків.

18 липня: змішана естафета.

Вітаємо спортсменів та тренерський штаб з блискучою перемогою!!! Ми пишаємося, що Чекан Владислав – вихованець ДЮСШ № 25 міста Києва. Ти – наша гордість !!!!