Зустрічаємо вдома нашого чемпіона світу – Чекана Владислава!

18 липня 2021 р. в Єгипті завершився Чемпіонат світу з сучасного п’ятиборства! Нагадуємо, що до складу команди збірної України увійшли два вихованця Дитячо-юнацької спортивної школи № 25 міста Києва Святошинського району: Кубрак Ірина та Чекан Владислав.

По закінченню Чемпіонату нам вдалося дізнатися більше деталей, як наші спортсмени проходили свій шлях на цих змаганнях.

Плавання

Наші хлопці (Чекан / Ковальчук) розпочали свій день, створивши ранню перевагу завдяки плаванню з результатом 1: 47.15, обійшовши конкурентів на 2 секунди

Фехтування

Команда Єгипту (Ель Кашеф / Ельгенді) принесли радість місцевим глядачам, коли домінували в раунді фехтування, набравши вражаючих 25V / 9D. Але східні європейці не дозволили їм занадто далеко відійти, адже Україна (Чекан / Ковальчук) та Білорусь (Несцерау / Марук) здобули по 23 перемоги.

Конкур

Команди продемонстрували високий рівень верхової майстерності, шість дуетів, що набрали 290+, на чолі з Білоруссю (Несцерау / Марук, 298), Угорщиною (Галл / Віціан, 295) та Федеріко Алессандро та Стефано Фрезза з Італії (294).

Україна (Чекан / Ковальчук) також ухилилася від будь-якої серйозної шкоди своєму загальному становищу, в результаті чого вони зрівнялися з результатом Білорусі (Несцерау / Марук) на 872 бали.

Біг та лазерна стрільба

Коли дві найкращі команди стартували в унісон, стартовий розрив між рештою поля – очолюваним приймаючою нацією – був лише 10 секунд.

Місцеві фаворити добре змагались у першій половині гонки, але стали жертвою сплеску енергії з боку Угорщини (Галл / Віціан), яка стартувала на 20 секунд позаду, але закінчила на 19 секунд попереду і майже зросла до срібла.

Врешті-решт Україна (Чекан / Ковальчук) витягнулася, щоб виграти золото на 9 секунд у Білорусі (Несцерау / Марук), тоді як за Єгиптом (Ель-Кашеф / Ельгенді) до фінішу прибули Франція (Флеро / Рохат) та Італія (Алессандро / Фрезза).

Ми вітаємо наших вихованців та тренерів з таким високим досягненням!!! Бажаємо сил та наснаги для подальших перемог!!!!