Пошук:
Email

sport25@i.ua

Контакт

+380 44 274 9815

Адреса

Київ, вул.Жмеринська, 8

Про відділення плавання

Відділення плавання існує на базі ДЮСШ №25 з 2007 року. З того часу щороку наш басейн відкриває двері більш ніж для 200 дітей початкового рівня підготовки.

Тренерський склад

Тренерський склад

Відділення плавання на базі Дитячо-юнацької спортивної школи № 25 має 7 кваліфікованих тренерів-викладачів під керівництвом старшого-тренера викладача першої категорії Крамаренко Миколи Олеговича.

Читати далі
Коли починати плавати

Коли починати плавати

Професійні заняття плаванням для дітей оптимально починати в 5-7 років. У цьому віці дитина стає більш координованою, вміє зосереджуватися і здатна зрозуміти, що від неї хоче тренер. У цьому ж віці дитину починають вчити плавати усвідомлено – навіть якщо вона вже вміє триматися на воді, необхідно поставити правильну техніку.

Читати далі
Як записатись на плавання

Як записатись на плавання

Для вступу до секції плавання необхідно виконати такі кроки...

Читати далі
image
image
image
image
image
image

Переваги плавання

Плавання настільки корисне для фізичного і душевного здоров’я, що його вважають відразу і спортом, і видом дозвілля, і терапевтичної методикою. Розглянемо його найосновніші плюси:

Зміцнення імунітету

Плавання – один з найефективніших видів загартовування. При постійних заняттях в басейні механізми терморегуляції удосконалюються, а організм вчиться швидше адаптуватися до змін зовнішнього середовища. Про сезонні застуди дитини ви зможете забути

Фізичний розвиток

У плаванні задіюються практично всі групи м’язів, працюють і руки, і ноги, і спина. Таке рівномірне навантаження формує гармонійну і пропорційну фігуру, поліпшується постава і збільшується витривалість.

Профілактика захворювань

Заняття плаванням запобігають викривленню хребта, розвитку плоскостопості і виникненню у дитини зайвої ваги.

Зняття стресу

Купання у воді – це завжди позитивні емоції. Якщо ваша дитина непосидюча, дуже активна або агресивна, плавання дозволить їй випускати надлишки енергії і буде надавати регулярний заспокійливий ефект.

Користь для організму

Плавання покращує роботу дихальної, серцево-судинної, кровоносної і нервової систем, що в свою чергу комплексно зміцнює здоров’я маленького спортсмена.

Формування характеру

Тренування в басейні, як і в будь-якій спортивній секції, має на увазі дисципліну. Займаючись плаванням, дитина навчиться бути уважною, відповідальною і працьовитою, розуміти поставлені перед нею завдання, програвати і перемагати.

image

Спортивні досягнення

Серед вихованців відділення 4 Майстри Спорту України, 12 Кандидатів в Майстри Спорту та безліч спортсменів дорослих та масових розрядів. Спортсмени ДЮСШ № 25 є чемпіонами України та міста, призерами Європейських фестевалей, Кубків, Всеукраїнських змагань та брали участь у Юнацьких Олімпійських Іграх.

Останні новини

image

Останні новини

image